August 2011

say hello .:))

29. august 2011 at 14:37 | Mikaela*
Ahooj ..Tak co, jak se máte ? :) Ten ačs tak neuvěřitelně letí..Škola už je skoro za dveřmi a já ještě absolutně netuším co si 1. den vezmu..Chtělo udělat dobrý první dojem :) Takže ve středu bych měla nejspíš jet nakupovat.Jak si vůbec užíváte prádniny ? JÁ neustále někde lítám po venku a tak..takže na to tady nemám čas, ale v září bych to chtěla změnit a začít to tu dávat dohromady.. Nejspíš udělam nejakou rekonstrukci ,abych to tu oživila..k článku přidávám některé svoje oblíbené obrázky z we♥it. :)
jak já ten film milujuu <33

HAPPY BIRTHDAY→1 YEAR ONLINE!

24. august 2011 at 12:00 | Mikaela*
Ahoj..:) Dnes je to přesně rok,co jsme se s Baru* rozhodly založit tenhle blog.Baru si ankonec založila vlastní blog ,na kterém ted je a tak jsem se o fashion-tips starala sama.. Upřímně jsem ani nedoufala,že bych tu ten rok mohla vydržet,ale podařilo se :) A doufám ,že mi to ještě nějaký ten rok vydrží. Co nedříve bych to tu zase chtěla rozjet..:) Mějte se krásně !<3

ELLE - ZÁŘÍ 2011

21. august 2011 at 22:34 | Mikaela*
Ahoj,konečně jsem si na Vás našla trošku času a rozhodla se napsat článek.Nemůžu se koukat na to,jak to tu upadá.Ale slibuju ,že v září bych tu měla být v plné aktivitě.:).
Dnes, po cestě z Jinolic jsme se stavovali na benzínce a tak jsem prohlížela regály a nakonec jsem si koupila nové ELLE. V autě jsem se do něj pochopitelně začetla,ty články které jsem si přečetla mě zaujaly.Takže pro ty co zvažují ,že si ho pořídí tak určitě doporučuji.:) Jako obvykle ELLE nezklamalo.:)

Napříkald mě zaujaly články :
MEGAN FOX (Jak o sobě pečuje jedna z nejpřitažlivějších žen světa?)
BEAUTY ZOOM
BAREVNÝ MAURICIUS a další..:)


summer,summer.summer..

18. august 2011 at 21:16 | Mikaela* |  MY DIARY <3
Áhoj..♥
Strašně dlouho jsem se neozvala, protože nebyl čas a tak nějak se mi ani nechtělo. Během prázdnin se udála spousta věcí.. určitě Vám sem dám koncem prázdnin takový photo mix summer '11 . Furt jsem někde pryč,nebo venku a vracím se večer ,takže nemám čas no.:D. Furt sháním někde po internetu a v obchodech učebnice,takže jsem z toho už úplně vyřízená. Nějak se mi ani nechce do nové školy,mnohem radši bych zůstala u starých dobrých kamarádů na základce. Zítra mám v plánu spát u kámošky a v sobotu jedu pryč- vracím se v neděli. Takže si nejspíš nenajdu čas jak vám napsat. Užíjte si prázdniny. K plné aktivitě se snad dostanu v září.:)) Mějte se <3
Jinak na komentáře budu odpovídat neustále :)
k článku přikládám svoji včerejší fotku, dlouho tu žádná nebyla..:)