July 2011

back from holiday <3

30. july 2011 at 20:55 | Mikaela*
Áhoj :) Včera jsem se vrátila z dovolené,počasí bylo nic moc..Koupali jsme se jen 2x ,ale tak nevadí i tak jsem měla o zábavu postaráno,protože jsme jezdili po výletech a jeden den jsem dobývala lanové centrum :D .Byli jsme 3 dny na stříbrném rybníku ,kousek za hradcem. V Hradci mají nejúžasnější koupaliště co jsem kdy viděla !<3 . Potom jsme jeli na 3dny do Jinolic.Prostě parádně užitá dovča :). V pondělí jedu na týden k babičce,kde budu bez internetu. Nic přednastavovat nebudu. Jak si užíváte prázdnin vy ?:)

someday..

22. july 2011 at 14:18 | Mikaela*
AHoj :) Omlouvám se,že jsem zase nic nepřidala ale o prázdninách to je vždycky s aktivitou slabší. Dnes večer mám v plánu jít opět do klubua zítra ráno jedu ně dovču ;) nejspíš někam k plzni nebo hradci,ještě přesně nevíme.. Články přednastavovat nebudu ,musíte to nějak přežit :D mějte se ♥

fashion inspiration..ripped jeans ♥

20. july 2011 at 12:59 | Mikaela* |  for inspiration
AHoj<3 Ozývám se až dnes,protože jsem si předtím nenašla nějak čas. Zítra nebo v pátek odjíždim na dovolenou..nejspíš někam směrem k Plzni nebo dolů k Lipnu ;) . Dnes se Vám hlásim s článkem na téma fashion inspiration- ripped jeans. Sama ted nějaké hledám,ale nebudu to hrotit,když je léto a většinou jsem v kreťasech,legínách nebo šatech. Večer nebo zítra se Vám ozvu mějte :)


Názor na HP 7

16. july 2011 at 11:00 | Mikaela*
Ahoj,článek je přednastavený.Momentálně jsem v Jinoliccích . Spoustu lidí se mě ptalo jaký mám názor na HP7 část dvě. Takže Vám tu krátce napíšu jak se mi to líbilo. Hodně lidí říká,že když to byl poslední díl tak od toho čekali víc.Já zastávám jiný názor..mně osobně se to moc líbilo až an některé smutné věci..jako anpříklad kdo umřel a tak.Nic prozrazovat nebudu ;D. Každopádně se mi líbil konec jak to měli hezky udělaný "o 19 let později" . A taky musím uznat ,že tam bylo pár humorných hlášek,na které se smálo celé kino. Celkově je můj názor pozitivní :)


DIY NAILS.

15. july 2011 at 14:09 | Mikaela*
Rozhodla jsem udělat úplně první DIY .V tomto DIY bych se chtěla zaměřit na nehty,moje nehty nejsou nijak extra dlouhé ,takže pokaždý když zkouším francouzskou manikúru tak vypadá příšerně. A tak jsem se rozhodla zpestřit svoje nehty výrazným proužkem. Není tom žádná věda,udělat proužek já vím..ale chtěla jsem Vám to sem dát jen tak pro inspiraci,protože si myslím že to vypadá dobře .
1. V první řadě si vyberte 2 laky.Ten kterým budete dělat proužek by měl být výraznější než ten druhý.
>> Já jsem zvolila jako "podkladový lak " lak os S-HE odstín 330 ,quick dry
>> A jako lak.,kterým budu dělat proužek lak od NYC odstín 268
>>Nezapoměňte si připravit i průhledný lak,kterým to nakonec přetřete.
DIY tomorrow.

14. july 2011 at 20:02 | Mikaela*
Ahoj,dnes jsem měla poněkud nabitý program,takže jsem nestihla napsat. HP bylo opravdu úžasný ♥ Akorát mě mrzí ,že to končí.. Zítra Vám o tom napíšu více.Píšu jen v rychlosti,zítra čekejte DIY nail tutorial :) Mějte se ♥


news,hp premiere.. and cosmetics catches.

13. july 2011 at 16:50 | Michelle* |  MY DIARY <3
Ahoj moji ;)

>>Nějak mi to nedalo a musela jsem prostě napsat. Už mě nebaví vidět jak to tu upadá.Takže jsem se rozhodla že možná budu pokračovat,možnost blogspotu stále zůstává otevřená ,ale prozatím budu věrná blogu ;). Od té doby co jsem tu nebyla se toho událo opravdu hodně, ale všechno to tu vypisovat nebudu. Dnes mám v plánu jít od devíti na premiéru HP7. Je to dvoj prgram ..první část je od devíti a druhá od půlnoci,což znamená že v kině strávím něco přez šest hodin :/. Určitě Vám sem potom napíšu jak se mi HP líbil,každopádně věřim že se mi líbit bude.. miluju všechny díly vyrůstala jsem na nich ;D.Už se nemůžu dočkat..:)

>>KLIK NA CELÝ ČLÁNEK <<