March 2011

facebook is back!:)♥

31. march 2011 at 14:40 | Mikaela*
Ahooj!:)
Hlasím se Vám se skvělou náladou!:) Podařilo se mi rozlouskat heslo na mail a poslat si nový heslo na fejs :) Takže jsem zpět na starém profilu :) Jinak dneska ve škole celkem pohodička až na to že jsem zvrtala test z matiky..aspon za 3 taky dobrý :D.)) Za chvíli asi razím na aerobik a podle toho jak budu unavená se Vám ozvu:))

MŮJ FACEBOOKmy latest catches <3

30. march 2011 at 14:20 | Mikaela* |  MY CATCHES
Ahoj:) Dneska jsem zůstala ještě doma,včera mě strašně rozbolela hlava a protože jsem měla namířeno do města k doktorovi,tak jsem toho využila a skočila si do rossmana původně jen taťkovi pro dárek,ale nakonec se to zvrtlo v big nákup kosmetiky. Jako 1. dvě fotky můžete vidět můj nový Náramek od ROXY<3 A můj nový přívěšek na klíče od PLAYBOY<3 Ty mám z internetu mamka je od někud objednávala tak jsem jí to zaplatila a byly moje <3 :D
Dole můžete vidět ještě moje nové pouzdro na doklady,dnes jsem si taky šla pro občanku nikde ji nebudu ukazovat tu fotku jaksi zkomolili a je to divný:D Pouzdro jsem si vybrala veselé né klasicky hnědé,protože se mi nelíbily. Během měsíce do něj ještě přibud ekreditka,kterou si budu asi příští týden zřizovat ♥

VÍCE FOTEK POD PEREXEM .)


my favorite parfums ♥

29. march 2011 at 16:40 | Mikaela* |  I SUPPORT,SOMETHING ABOUT ME
Ahoj:)Dnes jsem zůstala doma,protože mi nebylo dobře,ale zítra už do školy půjdu:)Večer jdu k bratranci na oslavu a hodlám si zřídit aukro ,mamka slíbila že mě to s tím naučí:) Jinak dneska jsem si zkusila založit blogspot ,ale spíš budu stále tady na blogu:)A teď už k článku..Po delší době Vám přináším zase nějaký smysluplnější článek,tentokrát se budu věnovat svým oblíbeným parfémům.Bohužel jnejde moc většina z fotky vidět :/:D Takže vám pod to napíšu názvy..
Jaké jsou vaše oblíbené voňaky?:)

J'adore -Dior- Tuhle voňavku (spíš sadu) mám jen týden ,ale voní naprosto dokonale ,takže jsem 100 % spokojená:)
In Bloom od Reese Witherspoon- Tahle voňavka má užasné provedení ve formě kytky a voní opravdu dokonale♥
Giordani Gold- To je ta mini,hodí se skvěle do kabelky a krásně voní:)
Brazil Beat- Tuhle voňavku taky miluju,je myslím z avonu? Mám k ní i krém..:)♥
Celébre- jedna z dalších z mých oblíbených voňavek:)
+ další ( C-thru,Chupa Chups ,Bond Girl)

internetové seznamování..

28. march 2011 at 21:10 | Mikaela*
Konečně mi padlo nějaké téma blogu.cz zase do noty a tak Vám píšu o internetovém seznamování.Internetové seznamování má samozřejmě klady a zápory,pokud si s někým píšete a nikdy jste ho neviděli podstupujete určitě riziko,že to není ta osoba za kterou ji máte.Pokud se ten člověk chová pochybně a nebo po vás chce neslušné věci,nikdy na tyhle zprvy nreagujte.Rozhodně o sobě neudájete osobní informace(přijmení,ulice,město).Myslím,že tohle už většina lidí z vás ví...takže nemá cenu o tom dále psát.
Tou pozitivnější věcí je,že na internetu konekrétně na blogu můžete nalézt opravdu skvělé kamarády,mě tohle "štěstí" potkalo a mám spoustu skvělých kamarádů.Někdy si s nima rozumím víc ,jak s "reálnými lidmi". S pár lidma už jsem měla dokonce i sraz..♥ Jsem za všechny tyhle blogové kamarády vděčná, a rozhodně bych je nechtěla ztratit a pevně doufáám ,že se jednou všichni uvidíme.:)


[28.3.2011]

28. march 2011 at 19:42 | Mikaela* |  MY DIARY <3
Ahoj,nikdy bych nevěřila,že dokáže časový posun lidi tak unavit.Cleý den se cejtím fit, najednou přijdu domů a padne na mě únava jak něco. Vůbec mě nenapadl ,žádný článek,takže asi za chvíli využiji téma týdne na blog.cz :) Během dneška jsem si užila srandy kopec,až na známku z dějku kterej jsem totálně zvrtala :// Zítra by to mělo být taky v klidu až na fyziku,ale vsadím se ,že ten test zase odloži;) Během dneška jsem udělala pár fotek,ale bohužel se mi vybil foťák snad zítra . Taky bych už chtěla KONEČNĚ během týdne vyhodnotit ty affs,už jsem s tim začla a ne a ne to dokončit. zatím ahoj!♥


just random photos..

27. march 2011 at 19:09 | Mikaela* |  GALLERY <3
Ahoj<3
Dnešek byl skvělý,hlavně jak svítilo sluníčko..Takže jsme vyrazily s B. ven a pořádně všechno probraly ♥ Fotky jsme žádné nefotily ,ale nevadí ;) Před chvílí se mi celej zbytek dne pokazil,nechci o tom mluvit.. :/ ale je to z části vyřešeno,takže jsem ráda. Většinou se každej úažsnej den najde něco co ho po*... Nebudu dál rozebírat.. Vůbecs e mi nechce zítra do školy Vám jo? V počítači se mi nahromadily nějaké fotky tak Vám je sem dávám. Večer možná napíšu nějaký článek a přednastavím ho na zítra ,kdybych nestíhala. Mějte se hezky :)
skvělej dárek od tety♥ jsou tam naprosto skvělý bytový dekorace,až se nějakou naučím udělám vám tzv. DIY :)
více pod perexem

joke..

27. march 2011 at 12:02 | Mikaela*
Ahooj<33
Bowling se vydařil,radši Vám ani nebudu psát kolikátá jsem byla :/:DD Dárky mi holky daly naprosto úžasný!♥ Mám z nich strašnou radost :) Nakonec u mě B. spát nemohla,ale spala u nás jiná kámoška,takže byl taky srandy kopec.:D Jsem utahaná jak něco a pomalu jsem ani nepostřehla ,že se měnil čas :D Fotky ze včerejška mám jenom na facebooku sem dám maximálně jednu a berte jis rezervou..Je focená uprostřed velkýho výtlemu:D ještě ,že jsoou vidět jen moje vlasy :D Dneska je venku nádherně a já nemám nic v plánu,chhtěla jsem si zajet do Liberce pro bundičku,ale asi to nechám na jindy nevím :) Zatím se mějte ♥

it's party time ♥

25. march 2011 at 20:13 | Mikaela*
Ahooj:))
Dneska bylo všcehno naprosto v poho domů jsme šly s B. po 4. hodině ,protože jsme šly na městskej parlament :D A potom jsem uklízela a dělala chlebíčky a tak,protože v 5 jsem slavila s rodinou narozky.:D Dostala jsem převážně peníze a taky kytičky (asi 6:D je to tu jak na hřbitově:D) a potom kosmetiku a nakonec jeden dárek co mě maximálně pobavil.Psát Vám o něm nebudu :D Zítra slavím s holkama na bowlingu a možná u nás bude B. spát,takže doufám že to vyjde <3 Mějte se ♥ jdu koukat na love na Olsenky <3:D


my birthday presents (from parents).

24. march 2011 at 20:00 | Mikaela*
AHoj,tak jak jsem slivbovala píšu Vám článek o dárcích,které jsem dneska dostala :) Musí říctt,že jsem čuměla jak "péro z gauče" a to obzvlášť už posledního dárku:D.) Zítra mě čeká ještě oslava s rodinou a v pátek s holkama :) Musím podotknout,že jsem už dva dárky od kamarádek dostala -tričkoa úžasný náušnice :)
Ale teď už k dárkům od rodičů:))Dneska jsem se celkem pobavila s miky a kacz ,taková lajková válka na fb :DD♥♥

Nejdřív jsem dostala úžasnou kytičku,která bude dole na fotce :) Potom 2knížky a krásnou propisku(ty na fotce nemám)


Nejúžasnější kytička <33
perex

just smile.♥ i'm 15 y.o. now:)

24. march 2011 at 15:55 | Mikaela*
Ahooj:)
Hlasím se Váms narozeninovou náladou, strašně chci všem poděkovat za přání tady i na facebooku <3)) udělali ste mi velkou radost .) Dneska už jsem do školy šla,bylo to v pohodě psali jsme jen z matiky a to jsem dostala kupodivu za jedna :)♥ Dnešek budu trávi převážně úklidem ( bohužel :/:D).Zítra a v sobotu tu budu mít oslavu,takže aby to nebyl bordel. Alespoň užitečně strávené narozeniny no:D Za chvilkuz přijde taťka a dají mi s mamkou dárky,už se těším D:<3 určitě pak napíšu co jsem dostala,pokud vás to ovšem zajímá:)* mějte se !♥ večer tu budu..))


[včerejší fotka]

hepčí.:D

23. march 2011 at 19:10 | Mikaela*
ahooj:)
Je mi naprosto mizerně,ale protože mám zítra narozeniny a štvalo by mě je trávit doma ,jdu už do školy.Dneska jsem musle ajít na rehabku,myslela jsem že se asi ukejchám :D Už po2. jsem si četla elle a zkoušela si nějaký účesy,jeden se mi povedl.:D ale za chvíli to zase splihlo. Tak jsem si udělala 2 rybí copy abych měla zítra kudrlinky :)) Zatím se mějte do editu možná přidám fotku ,pokud ne tak bude nejspíš na fb :Dzatím se mějte možná něco napíšu.

ELLE-DUBEN

22. march 2011 at 16:59 | Mikaela* |  I SUPPORT,SOMETHING ABOUT ME
AHoj,dneska jsme zůstala doma,přez víkend jsem asi musela chytnout od holek chřipku či co. Spíš je to taková angína,ale ve čtvrtek už do školy půjdu,protože mám narozky tak aby se nemusela překládat rodinná oslava. Dneska jsem také musela vyrazit na 15ti letou prohlídku a tak jsem využila příležitost a skočila si do trafiky pro nové elle.Musím říct,že jsem se do něj na dlouhou dobu začetla a opravdu mě to všechno zaujalo. A tak jsem Vám něco nafotila,takovou ochutnávku:D:)) Jinak dneska mi konečně přišly ty brýle wayfarer:))Až budu zdravá,určitě něco vyfotím.A teď už k fotkám:)
Mikaela*

party.

18. march 2011 at 22:36 | Mikaela*
Ahoj:)
Jen jsem chtěla oznámit,že tu zítra nebudu..Jsem pozvaná na 2 nerozeninový oslavy, nejdřív k sestřence a pak ke kámošce a budu tam i nejspíš spát ,takže se neozvu. V neděli se budu asi spíš učit,takže tu budu tak večer.. mějte se a užijte si víkend:))

my tip- brýle wayfarer.

17. march 2011 at 20:23 | Mikaela* |  MY TIPS
Opravdu dlouho jsem nevěděla a tak mě napadlo konečně něco připsat do rubriky my tips :) Mým dnesšním typem pro Vás budou úžasné brýle wayfarer.Já osobně už je mám objednáné z netu (čiré) snad v nich nebudu vypadat jako idiot.V budoucnu bych si určitě chtěla pořídit ještě jedny s černými sklíčky...Někdo tyhle brýle zná,někdo ne..a proto o nich píšu))
Co to vlastně je?
Wayfarer jsou brýle,které napodobují styl 80. let. Prodávají se v mnoha barevných provedení.Styl těchto brýlí se stal ejdním z celosvětově najúspěšnějších a nejprodávánějších po celém světě.Pořídit si je můžete ve spoustě internetových obchodech nebo i na aukru stačí zadat "wayfarer" a vyjede Vám spousta odkazů:). ceny jsou různé,ale většinou se pohybují okolo 200 Kč.


Ty 1. vlevo mám objednané.:) Prodávají se snad ve všech barvách např. modrá,růžová atd..:)


I hate the wind

16. march 2011 at 18:59 | Mikaela* |  MY DIARY <3
AHoj))
Dneska jsem byla teda u toho zubaře,fuj! v pondělí jdu znova.. mám ještě ted napuchlou pusu jak kačer od těch umrtvovacích injekcí..bolí to jak prase :/ Do školy jsem přišla dýl. Ale odpolední tělocvik mě neminul.. šli jsme běhat ven a totálně se ztrapnili. Celou dobu poprchávalo a jakmile skončil tělocvik,rozpršelo se uplně. Mě to ale stejně neodradilo a šla jsem ven.Venku byla sranda,až na to,že mi ten zku*venej vítr zmrvil muj nejmilovanější deštník od roxy..takže mám super náladu no...maximálně upravím menua to bude ode mě vše. Na zítra se moc učit nebudu.. mějte se

i'm tired.

15. march 2011 at 21:36 | Mikaela*
AHoj..:)
Hlásím se Vám po náročném dni..Ve škole to celkem šlo,ale strašně se to vleklo.Z chemie na nás učitelka vytasila nečekaný test ,takže opravdu opravdu super!:/ Po škole jsem se stavila u B. abych ji donesla nějaký papír ohledně raftů. Potom jsem vyrazila ven a stála asi 20ti minutovou frontu na zmrzlinu.Ty lidi přede mnou si hrozně vymejšleli..Pak jsem šla na aerobik,musim říct,že jsem přišla totálně unavená..Už dlouho jsem se takhle vyřízená necítila. Zítra jdu ráno k zubaři a odpoledne mám tělák.. mějte se ))
--->Jak se Vám líbí nový design?? [přidala jsem nové sister sites a taky muj weheartit] menu ještě doupravím.


my new catches +photo..

14. march 2011 at 19:29 | Mikaela* |  MY CATCHESHello ♥
Dneska jsme měli exkurzi,celkem to šlo..teda lepšáí něž se učit. V noci jsem absolutně nespala,takže jsem totálně grogy.Nejvíc to odnesly záda..bolej jak prase :D Potom jsem běžela do ěmsta zažádat si o občanku,neměla jsem v plánu nic kupovat,ale znáte mě.. azse někde 150 koun v čudu. Poslední dobou nekupuju žádný oblčení,ale naopak kosmetiku. Sice jí mám strašně moc ,ale nikdy mi to nedá.. Dneska bych chtěla začít dělat nový design a během týdne konečně vyhodnotit kontrolu affs ( já vim jsem nehorázně lína :D ).A teď už k úlovkům.


Všechno jsem pořídila v rossmanu. Koupila jsem si řasenku za staovku od new york color ,tak jsem zvědavá..nechápu proč na tuhle zančku všichni nadávají,mně celkem vyhovuje.Měli úžasnou akci,která už sice skončila ,ale paní prodovačka byla tak hodná,že mitu taštičku ještě dala.:D Další věcí ,co jsem si pořídila byl kulatý kartáček na řasy. A nakonec jsem si vzala katalog dovbolených ve španělsku<3 od firo tour.Miluju Španělsko a můžu říct ,že tam je spousta hotélů,které mě naprosto ohromily,ale bohužel letos k moři asi nejedem. to by se musel stát mega zázrak ;)FOTKA MI NĚJAK ZMIZELA..A NE ANE SE NAHRÁT..DODÁM ZÍTRA

for inspiration- rings♥

13. march 2011 at 22:16 | Mikaela* |  for inspirationNení moc ačs (spíš se mi enchce no :D) ale přece jen jsem si pro Vás připravila článek a to na téma for inspiration-rings..:) Některé prstynky jsou naprosto dokonalé!♥ které Vás nejvíc zaujaly?:) Zítra jedu an exkurzi,takže snad budou fotky.. xoxo M.

sunday.

13. march 2011 at 12:10 | Mikaela*
Ahooj :)
Dneska už mám poněkud lepší náladu,nastavila jsem design ..ale absolutně mi nevyhovuje v photoshopu vypadal 100 % líp.Nechám ho tu maximálně do zítřka a pak udělám nový.Dneska asi nebudu celý den doma..Takže se tu snad stavím večer.Včera jsem uklizela skřín přez 3 hodiny a vyhazela takovejch hadrů.:D Ale stejně moje skříň praská ve švech.Mějte se ,jdu promyslet design a večerní článek.
určitě navšivte:

i feel...

12. march 2011 at 18:59 | Mikaela*
Ahoj.
U babičky bylo fajn,celej den byl fajn až na ted. Určité věci mi tu náladu naprosto zkazily.Takže opravdu nevím jestli něco napíšu.Spíš si pustim nějakou komedii ,abych se pobavila. Taky bych měla uklidit skříň ,ale nevím.. Píšu to jen jako info,aby jste věděli ,že tu nejspíš nic nebude. Maximálně nastavím design. mějte se
♥♥♥♥