February 2011

school and school..

28. february 2011 at 20:00 | Mikaela* |  MY DIARY <3
Ahoj :)
Dneska jsem musla jít prostě ven,bylo tak nádherně a ani zima nebyla.. Venku jsem si to 100% užila,byla sranda <3 Vzala jsem i foťák,ale nic jsem nakonec nefotila.Chtěla bych dneska stihnout to menu i,když nevím nevím.. nemám ted vůbec čas. N azítra se nic naštěstí učit nemusim ,teda doufám ;D Chci se omluvit,že ted píšu spíš jen catches a diary,ale na nějaké zajímavé články mi čas nezbyl. ABych nemusela odpovídat akždému zvlášť tak Vám ty školy,které jsem vybrala píšu sem:
Gympl,Předškolní pedagogika a Cestovní ruch.. na všcehny 3 školy píšu přijmačky tak snad to zmáknu ;))♥


NÁVŠTĚVNOST:
Navstevnost za minuly tyden (21.2. 2011 - 27.2. 2011) je:
Pondeli: 165
Utery: 219
Streda: 182
Ctvrtek: 223
Patek: 188
Sobota: 218
Nedele: 267

Celkem: 1462
Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat,návštěvnost se 100% zlepšila a jsem za to moc vděčná♥

out.

28. february 2011 at 14:56 | Mikaela*
AHoj:))
Dneska mám v plánu jít ven ,když je tam tak nádherně. Ve škole to bylo naprosto v pohodě, ani mě nezkoušeli.:) Včera jsem nestihla ty popsiky,protože jsem se rozhodovala nad středníma školama. Už jsem je ve škole odevzdala..(ty přihlášky) Snad jsem neudělala chybu,kdyžb je to "životní" rozhodnutí.. Víte co mě celkem dostává? ta blogová přetvářka.. už se tomu musim tlemit.:D
No to je jedno. Ozvu se večer <3 mějte se))


if i know..

27. february 2011 at 19:30 | Mikaela* |  MY DIARY <3
Hello<3
Nevím co o dnešku psát :D SNaad jen,že jsme byli na návětěvě u známých,proto jsem se neozvala..Mají dvě roztomilý holčičky,jedný je pul roku a druhý 4 :))* Takže jsem byla taková menší chůva :D s tou starší jsem skládala puzzle asi 2 hodiny,složily jsme jich nejmíň 15 :D Dneska se cítim poněkud napjatě,protože si máme do zítra podávat přihlášky na střední a já se absolutně nemůžu rozhodnout kam půjdu..Jediná moje jistota je cestovní ruch,to už mám vyplněný.. Zítra půjdu asi ven a pak se budu učit ;) Je to děs..už je poslední den prázdnin,strašně to uteklo. Dneska už nejspíš článek nečekjte,nemůžu nic vymyslet. Jak se Vám líbí nový design? večer ještě předělám menu..jdu do vany mějte se ♥

KONTROLA + NÁBĚR AFFS


mirrors♥ (and catches)

26. february 2011 at 21:41 | Mikaela* |  MY CATCHES
Ahoj:))
Dneska jsem vyrazila na brusle s Baru*,byla sranda..Miluju bruslení na ledě,hrozně mě to baví..Myslím ,že je úžasné být "krasobruslař".Navečer jsem vyrazila ven se sestřenkou a stala se mi nepříjemná věc:/asi jsem ztratila náramek ,né jen tak obyčejný,ale ten "energetický" stál někde 500..hrozně mě to mrzí :/ No nic.. Zítra máme s rodiči v plánu jít na návštěvu ke známým a večer se budu nejspíš připravovat do školy ://Přináším Vám fotku toho laku a lesku na pusu co jsem včera koupila :)) Z toho laku an nehty jsem sloupla nálepku,takže to ted vypadá ošklivě..Ten lesk od NYC je naprosto úžasný,krásně se leskne a dlouho vydrží,takže ho všem můžu jen a jen doporučit..:)

Moje nová závislost♥(Natalia Kills -mirrors)♥

my top films :)

26. february 2011 at 7:00 | Mikaela* |  I SUPPORT,SOMETHING ABOUT ME
Hrozně dlouho jsem přemýšlela o čem psát..nakonec mě napadl článek s názvem "my top films " rozhodně tu nebudu rozepisovat všechny,to bych se upsala..možná jsem na nějaké zapomněla..ale tak stane se..:D Možná udělám někdy pokračování tohoto článku:) Na článku jsem si dala záležet.je poněkud dlouhý. Sepsala jsem vám tam 12 oblíbených filmů :)) Nebrala jsem je podle oblíbenosti (teda brala jsem to tak jen u prvních 2.:) )Mezi moje další oblíbené filmy patří např Titanic♥,DIRTY DANCING,MUSIC AND LYRICS A DALŠÍ.. Jaké jsou Vaše oblíbené filmy?:))
1. GROWN UPS
Jak už jsem psala ,jsem na tomhle filmu úplnej závislák ..Miluju rodinné komedie a tenhle film u mě ted vede:D Takže ho všem můžu jen a jen doporučit :)) Je tam spousta skvělých hlášek,prostě je to celkově sranda :))
více pod perexem

[25.2.2011]amazing day with b.

25. february 2011 at 19:41 | Mikaela* |  photos
Ahoj moji drazí :D
Dnešek jsem trávila s Baru*(b-fashion).Ráno jsme měly sraz ve třičtvrtě na 12,šly jsme do města..Tam jsem si koupila lak na nehty od s-he a lesk na pusu od New York Color.Né já už fakt nesmím utrácet,moje peneženka brečí prázdnotou.:D V jednu jsme šly na "MPM" a potom k nám,kde jsme koukali chvilku na Marchry,kecaly a nakonec se fotily..vybraly jsme někde z 30ti fotek hrozně málo. a předem upozorňuju,že jsem na nich jako totální retard..:D Na té venkovní mám červený nos,mrzlo :D Zítra mám v plánu jet k babičce a potom s Baru na kluzák.Večer sem možná hodím ještě foto laku na nehty a lesku.:D mějte se :) Jinak víc fotek mužete vidět na fb :)
[EDIT]Fotky nebudou,došly baterky ;)

KONTROLA + NÁBĚR AFFS


[24.2.2011]SHOPPING +CATCHES ♥

24. february 2011 at 18:49 | Mikaela* |  MY CATCHES
AHooj :) Tak dneska jsem byla v Liberci na nákupech♥ Musela jsem vstávat sice v 7,protože nám jel v 8 bus...nemohla jsem se absolutně vykopat z postele.V 10 jsme šly s mamčou na masáž,pak na kafčo..a nakonec hurá po obchodech ♥:D Vybrala jsem si pár věcí,ale tu peněženku nebo košili dostanu až k narozkám,které jsou přesně za měsíc,protože nemám money :DTaky už tak šílíte z nového stylu psaní článků"?mě už to štve.. Přemýšlím,že tu kontrolu zruším,prostě udělám místo affs FAVORITE SITES,A TAM ZAČLENÍM I TY MOJE AFFS A PŘIPÍŠU TY NOVÉ :),JEŠTĚ UVIDÍM,ZATÍM SE ALE STÁLE ZAPISUJTE..

KONTROLA + NÁBĚR AFFS

Jako první jsem zašla do Douglasu<3 si koupit už svůj 6. Lip SMacker s příchutí fanty,nakonec jsem si koupila i balzám na rty od I Love,je užasný<3

nemám přehled..takže kontrola a náběr..

23. february 2011 at 21:24 | Mikaela*
Jsem líná každému zvlášť psát ;):DTakže jsem se rozhodla udělat "Kontrolu" sice sama nesnáším tyhle kontroly,ale prostě nemám přehled.. Tenhle článek se bude týkat i "náběru" i když si většinou blogy do affs a favorite vybírám sama,no prostě pokud se mi váš blog zalíbí..napíšu :) Ještě jednou se omlouvám,ale tens eznam co mám je strašně starý.. a myslíms i že je zybtečné tam mít zapsané blogy,které jsou zrušené nebo sem nechodí. Kontrola bude brzy ukončena ;) Vlastně jsem už přemýšlela ,že affs zruším a budu si zapisovat prostě jen ty oblíbené.. :)

Takže se prosím zapište pokud chcete spřátelit ,zapiště se i když už affs jsme..

00.1-Nick
00.2-Blog
00.3-jsme už affs nebo chceš spřátelit?

[23.2.] and new york color

23. february 2011 at 20:10 | Mikaela* |  MY DIARY <3
Ahooj :)
Dneska jsem šla s babičkou na oběd,takže jsem konečně vypadla z domova.:D STavila jsem se ve městě a nakoupila si lak od té novinky New York Color,je celkem pěkný..a na to,že na něj někteří nadávali vypadá opravdu pěkně :) A ještě jsem si koupila konečně pudr od miss sporty .Potom jsem psala kamarádce,jestli pujde ven..takže jsme šly.Venku byla sranda,ale momentálně jsem zmrzla ná kost :D :) Sleduju zprávy..chudák ta malá holčička,jak jí týrala vlastni babička..Já ty lidi nechápu,jsou to svině nic jinýho.. Jak se Vám zamlouvá tenhle nový styl psaní článků? Já si myslím,že tamto bylo lepší..Víc přehlednější a potrvá mi než si zvyknu,ale je to jen můj názor ;)
Pudr -miss sporty- So Matte Perfect Stay
Lak na nehty- New York Color -odstín 230.. (fotka s bleskem,takže barvu zkresluje) Úplně to na mě volalo v tom regále, podobný odstín ještě nemám,jinak většinu už mám :))

my feelings.

22. february 2011 at 19:59 | Mikaela* |  write.
Ahooj :))
Jak už jsem psala,tak mi ráno nebylo dobře.Ted už je to celkem fajn,zítra vyrážím ráno k doktorovi a potom s babičkou na oběd :) Normálně mě už tak strašně se*e ,že je venku taková zima..Umrzám i doma ve 25 stupních.:D Ale štvě mě ,že s emusí taky topit..chvíli mi je vedro..chvíli zima..člověk si prostě nevybere..:D No to je jedno..Chci všem poděkovat,že komentují články ♥ Vaše komentáře mě těší..:)Dneska jsem dělala design pro Princess* určitě se na její blog mrkněte :) 
Dnes už je to asi vše,na komenty budu odepisovat stále..:) Jdu vymýšlet článek na zítra:))Na jaké téma tu chcete článek?

last article:my cosmetic bag..

my cosmetic bag..

22. february 2011 at 16:29 | Mikaela* |  I SUPPORT,SOMETHING ABOUT ME
Ahoj :))
Protože nevím co přidávat,rozhodla jsem se udělat článek o mojí kosmetické tašce :) Dneska jsem nakonec na rehabku nešla,protože mi ráno nebylo dobře.Měla jsem alespoň čas udělat nějaké fotky..:)
fashion-tips.blog.cz

grown ups and photo

21. february 2011 at 18:39 | Mikaela*
Dnešní prázdninový den jsem strávila doma,ráno jsem uklízela..a potom jsme s rodičema koukali na můj neojoblíbenější film..hrají tam dva moji oblíbenci -Adam Sanler a Rob Schneider .Ten film se jmenuje Machři <3 Vždycky mě to pobaví :DRozhodně ho všem doporučuju,jsou tam úžasný hlášky :D:)No... někdo řikal,že sem dávám málo svých fotek..Takže jsem se rozhodla ,že sem budu dávat těch fotek víc, a nejen těch na kterých jsem já..ale i třeba některé co jsem kdy fotila :D 
fashion-tips.blog.cz

holidays♥

21. february 2011 at 14:19 | Mikaela* <3 |  MY DIARY <3
AHooj:)
Takže konečně jsem tak nějak dokončila mega uklid pokoje.. Je fajn zabvit se tolika věcí,mám z toho dobrej pocit.:D Tenhle týden máme jarňáky,ale štve mě ,že mám ještě ten hnusnej kašel.Rodiče mě totiž nechtěj pustit ven :/ Zítra mám namířeno do města na rehabilitaci a pak se uvidí..Před chvilkou jsem dokončila design.Docela se mi líbí..ještě si asi pohraju s Barvou okrajů,vytvořím popisky a bude to :D:)Zatím se mějte,jdu přemyšlet and články..:)
fashion-tips.blog.cz


happy cleaning..:D

20. february 2011 at 18:09 | Mikaela* <3
Ahoj :)
Olouvám se,že Vás tu zahlcuji diary,ale nemám žádný nápad na článek.Tak jo..vymlouvám se,nebaví mě to tu :D Ted mám na práci mnohem zábavnější věci než počítač(:D:D).Momentálně jsem se pustila do maxi úklidu. Začla jsem už včera brzo ráno a od té doby ,jsem z pokoje vynesla 4 nebo 5 narvaných tašek věcí na vyhození.Zbytečnost mít toho tu tolik.Ještě nejsem bohužel ve finiši,ale moje záda začínají vypovídat službu..:D To mám z toho ohýbání se do koše.Doufám,že už to budu mít ráno hotový..Je tu ještě hodně moc práce :D Musela jsem tady na blogu změnit okraje,bylo to až moc růžový..prostě mě to štvalo :D Stejně počítám,že brzo změním ten design celý:DTnehel týden máme prázdniny,takže pohoda..:) Ve čtvrtek si asi zajedu do Liberce ♥ Zatím se mějte.:)
fashion-tips.blog.cz


funny.

19. february 2011 at 21:39 | Mikaela* <3
Ahooj :)
Do tý haly jsme teda nakonec šla..:DVyhrálůi jsme oba zápasy..S kamarádkou byla sranda,potkala jsem pár známých.. No užili jsme si to tam :)) V celku nevím o čem psát,.Momentálně přemýšlím jak to tu vylepšit..nelíbí se mi to tu :D Zítra mám v plánu uklízet a trénovat scio testy :// Mějte se ♥
fashion-tips.blog.cz

best place for me ♥

19. february 2011 at 14:33 | Mikaela* <3 |  I SUPPORT,SOMETHING ABOUT ME
Ne,nebudu psát o Americe,jako většina lidí..Sice bych tam taky chtěla na čas odjet,ale nemůžu přece nazývat místo,na kterém jsem nikdy nebyla a znám ho jen z filmů a obrázků,nejlepším místem na světě..když nevím jak to tam ani chodí.. V žebříčku mých nejoblíbenějších míst vede na celé čáře Španělsko.♥

"fashion blogs"

18. february 2011 at 16:52 | Mikaela* <3
Ahoj :))
Nedá mi to a prostě se ozvat musím,protože mám právě dlouhou chvíli.:D Dvě hodiny jsem si doma předělávala nástěnku,myslím,že dopadla celkem dobře..Ale šíleně mě z toho chytly záda :D Kašlu pořád příšerně,ale nakonec mám výsledky v pořádku,tak jsem ráda..Snad mi ten zítřek vyjde.:D Včera mi konečně přišly nový rifle,který jsem jednou někde objednávala..jsou z tally..Vůbecs e mi nechce věřit ,že maj velikost S,když je poměřím s ostatníma..tak jsou nějaký hodně dlouhý a v pase velký :D To je jedno..někdy Vám sem třeba hodím fotku..


aby se neřeklo..

17. february 2011 at 20:49 | Mikaela* <3 |  MY DIARY <3
Ahoj ;))
Tak aby se neřeklo,ozývám se.. Teploty už mi klesly,takže mám ted nanejvejš 36,90 bohu dík !:D Zítra bude mamka volat doktorce..aby nám řekla výsledky. Modlims e ze všech sil aby byly v pořádku,protože už mám jisté plány na sobotu.. Kašlu pořád a to dost,ale plány si tim zkazit nenechám..Příští týden máme prázdniny,a ty si hodlám 100% užít, i když mám asi na 3 dny domluvený doktory :/..Každopádně jsem jen chtěla říct,že se ted snažím trávit méně času u počítače..nevím prostě už mě to moc nebaví,mám i jiné věci na práci(pokud nejsem ovšem nemocná:D ) Takže se chci omluvit,že to tu ted celkem flákám..Slibuju,že až mě chytne zase tak nějak blogová nálada ozvu se :)) Každý den se sem,ale koukám a odpovídám na komentáře..:) mějte se ♥
fashion-tips.blog.cz

teploty..

16. february 2011 at 10:32 | Mikaela* <3
Ahoj ,tenhle týden tu moc nebudu..Od pondělka mám teplotu skoro 39..a chci to pořádně vyležet,abych mohla do školy.Kdybych neležela ,mohla bych mít prej i zápal plic nebo co...Doma mě to vůbec nebaví :/ Až budu zdravá a bude čas ozvu se ;)
fashion-tips.blog.cz

it's monday..and happy Valentine's day

14. february 2011 at 17:59 | Mikaela* <3 |  MY DIARY <3
Ahoj:))
Dnešek patřil spíš k těm horším dnům..Taky Vám ěnkdy přijde ,že mají učitelé šestý smysl?Vždycky ,když něco umím a je mi skvěle..tak mě ani za boha k tý tabuli nevyvolaj..Ale dneska je mi od rána obsolutně bídně,a furt mě mučej.. psali jsme test z češtiny,učitelka mě furt vyvolávala ..byla jsem zkoušena z matiky cvičení..a z normální matiky mi učitel bez důvodu napařil špatnou známku,tu nejhorší jaká může bejt )).Noa  ted k lepšímu tématu,pro někohgo(:/:D).Jakej byl Valentýn?Dostali jste nějaký přání od tajnýho ctitele,nebo pusu?:D Já teda ani jedno..Valentýn mi přijde jako každej jinej den,vlastně ho ani nějak moc neřeším..když neni s kym slavit. Na zítra je to v pohodě,akorát mrknu na fyziku:/ a mám klídek.. takže možná něco ještě můžete čekat,ale jenom MOŽNÁ,podle toho jak mi bude :)) Mějte se ♥
fashion-tips.blog.cz