September 2010

Můj názor na Talentmanii ;))

30. september 2010 at 19:28 | Mikaela* |  "Téma týdne"

Takže jsem se rozhodla napsat článek na téma týdne.Tento týden bylo na blog.cz
vyhlášeno téma TALENTMANIA.
fashion-tips
Já talentmanii moc nesleduji koukám spíš na ČS má talent;)protože mi talentmania přišla né tak zábavná,nevím proč :D Mám ráda soutěže toho typu je to konec konců něco jiného.Jsem ráda že dali šanci jiným talentům než jen zpěv.Jak jsem se tak jednou koukala všimla jsem si že tam je hned několik známých lidi od nás z města :D . Třeba jeden "kouzelník" který chodil k nám na školu a předváděl vždycky vystoupení na naší školní akademii ;) každopádně sleduji spíše primu :)


Pokud máte nějaky dotaz můžete se zeptat..vaše dotazy rády zodpovíme .::)

   ZDE   


Fashion tips for autumn 2010 [part 1 ]

30. september 2010 at 16:20 | Mikaela* |  MY TIPS

Dlouho jsem nevěděla o čem psát a  pak mě napadlo že tu není článek o letošní podzimní modě.Tak Vám ho sem píšu.. Letošním hitem jsou jednoznačně Kožené bundičky,jak už dříve psala Baru*.Nemusí být černé všimla jsem si že se celkem nosí i hnědé.
fashion-tips
Podzim je měsíc barev,ale ne ovšem pastelových.Určitě se nemusíte bát Kombinovat!.Letos bude určitě in červená,hnědá a černá barva.Podzim má své výhody,jak jsem už psala můžete hodně kombinovat různé šátky,bundičky,čepice za tyto doplňky určitě sklidíte na podzim uspěch od svého okolí ;)Rozhodně také letí  kotníčkové boty a kozačky.S líčením to na podzim moc nepřehánějte.Volte spíše jemné a né moc křiklavé.  To je asi zatím vše k podzimní modě.Níže přikládám obrázek čepic pro inspiraci ;)

[29.9.2010] BAD DAY ://

29. september 2010 at 17:50 | Mikaela* |  MY DIARY <3
fashion-tips
Dneska jsme s Baru ve škole zrovna ukázkově neperlily.Chlubit se radši ani nebudem ;D Zítra to není jistý jestli dorazím ráno do školy , protože možná jdu k doktorce (*yahoo:D*) musim si zjistit ordinační hodiny.. SUper zítra píšem z př a já nemůžu na truc najít učebnici jako by toho dneska nebylo na jednoho člověka dost.. už mám plný zuby toho dneška...den blbec prostě :/ Takže se ani nemám z čeho naučit př když sešit nemám celej dopsanej takže jsem celá šťstná,a tahák už si nerisknu.. Jinak jak to bude s dnešní aktivitou?? to opravdu netuším jsem hrozně unavená a ještě se pokusim něco z toho svýhos ešitu na ten Př vyčíst...Takže se zatím mějte xoxo M.
fashion-tips

Škola už moc!

29. september 2010 at 16:09 | Baru*
Ahoj zlatíčka

tento článek píšu na rycho dnešní článek o žehlení vlasů padá!!!Důvod škola ,)) je mit o stejně líto jako vám ale prostě se musím učit protože dnešní vysledky ve škole nebudu zapírat nejlepší nebyly a sem sakra v 9 tak chci něco dokázat tak že se dneska našrotím hlavně Přiroopis A když zbyde čas tak chemii prostě se nebudu koukat na to jak si sobě ničím do budoucna život...
www.fashion-tips.blog.cz
Tak já jdu pouklidit a vlítnu na učení jak tu bude míša nevím ale se mnou tu dneska určo nepočítejte snad zítra zatím bye ,))

Pro dnešek konec

28. september 2010 at 19:09 | Baru*
Ahoj zlatka ,)

dneska se tady hlásím naposled.Sice sem nic nepřidala rsotě nemám čas.Dobrá zpráva je že ítra bych měla nafotit článek na žehlení vlasů bude to pracné ale když zbyde čas  stihnout by se to dalo ,) No já mám ted náladu akorád na postel a čaj Tak se tu mějte a zítra hodně štestí ve škole bye ..)
PS:Jstli máte nápad na článek napište do komentů ,)) ♥
Baru*

New photo & Informations

28. september 2010 at 18:39 | Mikaela* |  GALLERY <3
fashion-tips
Přináším Vám večerejší příšernou fotku :D Je focená  v 9 ráno a nemám ještě ani vyžehlené vlasy :D Takže dneska se sem pravděpodobně už stavovat nebudu ..nemám ejště ukoly nic musela jsem předtím uklízet.. ted se učím momentálně děják ale moje hlava to nějak nebere :D 

bye.
fashion-tips

[28.9.2010] Learning..

28. september 2010 at 12:39 | Mikaela* |  MY DIARY <3
(By:BoniTka)
Ahoj <3 Takže dneska to nevidim s bologem nějak slibně.Není mi dobře..bolí mě v krku hlava atd.. no včera jsem čekala promočená v dešti asi 30minut na bus..takže super.Dneska se musím učit udělat úkoly atd.. protože vím že nám zase ti zákeřní učitelé dají napsat nějaký ten test [ach ta intuice :D ]a nevíc si asi lehnu k nějakému tomu filmu a musím taky doma pomáhat :/ Takže se mějte hezky :) Snad se večer stavím s nějakým tipem nebo tak.. :D takže bye  :))
fashion-tips
Zaožila jsem nám formspring ,protože si kolikrát v komentech vašich dotazů ani nevšimneme 
     PTEJ SE ZDE !!:))              

fashion-tips

Rychle o dnešku

28. september 2010 at 12:29 | Baru*
Ahoj zlata

Dneska píšu rychlou zpávu.Dnešek je pro mě na blogu nejspíš ztracen dopoledne i odpoledne Protože nastává přísný režim a to škola ,(. Navíc  nemám ani náladu ...Ted sem u babičky tak jdu zatím něco pomoct a pak jedu dom s ním že stráveny večer s učebnicemi ach bože jak já tu školu nesnáším Tak zatím.Nevím jestly tu budu..

Zkrácené blog a Mikaela*

27. september 2010 at 22:39 | Mikaela* |  I SUPPORT,SOMETHING ABOUT ME
fashion-tips
Jak napsat zkráceně BLOG +JÁ??No takže tady něco o mém blogovvání..Ve světě blogu se potuluji něco přez dva roky :D [ach ten čas tak letí :D ] Měla jsme už spoustu blogů..zezačátku jsem měla OSOBNÍ BLOGY a pak sjem chtěla zkusit fansite a tak se zrodil můj 2. blog nej-hsm . Moje začátky blogování byly opravdu tragické ale to asi každého :DNo a nakonec se mi zalíbil tento slyt blogu, moda + autorský blog.takovéhle blogy mi přijdou opravdu hodn ězajímavé tak jsme si s Baru řekly proč to nezkusit :D  začínaly jsme s blogem perfect-people ,který jsme nakonec zrušily z důvodů nepřehlednosti.A také sjme chtěly začít psát články samy a né někde kopírovat rady :D příště se můžete těšit na můj profil ( informace atd..) :))Today I'm going there for shopping ,))

27. september 2010 at 10:19 | Baru*
Ahoj zlatí ,))

Článek píši už takhle brzo protože jse jdu pomalu chystat malovat všeak to znáte ,).Dneska tu proo odemne nic odpoledne nečekejta snad na večer až se vrátim nějaký článek připavým nebo sepíšu.Dneska se sem možna staví  Mikaela* a dá vám sem třeba nějakou radu bo tip ,))

No tak já se letím oblíkat ve čtvrt na jednu odjíždím sice je čas ale ty vlasy musím s němi noco uděůat a nemám ani žehličku to bude makačka ,D JInak včera sem nafotila nějaka fotky psíka tak vám je sem třeba hodím. Chi si předělat celý pokoj tak mě napadlo že bych do toho zapojila i blog ale ješte uvidím za rok se začnu stěhovat tak stím možná počkám až potom,)) Hrozně se těším ,)
Tak já letím zatím zlata ,*

Baru*

včerejší One Love tour♥♥"Are you ready Prague?"

26. september 2010 at 19:59 | Mikaela* |  MY DIARY <3
fashion-tips
Tak jsem se Vám vrátila z prahy plná zážitků,dojmů a úplně okouzlená a nazdšená muzikou Davida Guetty <333 Na koncert jsem dorazila o hodinu déle protože tam hráli do 1:00 předskokani ,takže jsem tam dojela v devět v celku jsme bloudili s našima Prahou je tak velkáá :D..Nejdřív jsme byli v AQUAPALACI je to tam úžasnýý<33 na fotce nahoře mám už outfit na koncert dám vám ho dole ve větším :D nemohla jsems e vyfotit jinak protože mě nějaký nametenci polili na Guettovi na konci pivem :DDNo s holkama jsme si to neuvěřitelně užily :)) fotky jsem dala na facebook nevím jestli je hodím i sem :D ale asi pozdějš jo :)) Koncert byl dokonalý chci se tam vrátit!! Hudba na plný pecky duněl mi žaludeka  když jsem vyšla ven nic jsem neslyšela :D ale bylo to dokonalý <33 Domů jsem dorazila okolo 6té hodiny rano :D a spala jsem do  dvou :D no jinak níže vám přikládám fotku  outfitu a moje valstní video z Guetty :))

fashion-tips
Pokud chcete vidět další videa sledujte průběžně muj YOutube kanál ;)) AKorát Video není v moc dobréé kvalitě . Mobil nestíhal :D ale viděli jsme suprově :))

Kožené bundičky Letí !

26. september 2010 at 15:09 | Baru*
Letošním hitem v oděvech se nezapřou kožené bundičky!!Jestli hledáte zajímavý outfit pro Váš šatník určitě zvolte právé jej Kožené Bundy.Dámské ale i pánské jsou nadčasovou klasikou šatníků.Kožená bunda má spoustu výhod. Když si pořídíte kvalitní koženou bundu a budete se o materiál správně starat, vydrží až několik let! Kožená bunda bude velmi potřebným a důležitým outfitem Vašeho šatníku. Nejlépe hodí k džínsům a triku. Stejně dobře obstojí v kombinaci se sukní.
www.fashion-tips.blog.cz

Nejvíc je ted v modě černá nebo hnědá popř béžová (tato barva hodě ltí a bude celý podzim vsatte na ní! ,) Já mám černou ale chytám šatník doplnit i hnědou nebo popřípadě béžovou ,)) Další dobrou vyhodou těchto bundiček je že se dají v podstatě nosit kdy chcem a kam chceme hodí se kamkoli ,)
www.fashion-tips.blog.cz
Myslím si že kožené bundy ce nezapřou a jen tak neomrzí ,) Určitě do ní investujte unosíte jí vydží a nebudete litovat ,))

Baru*

Tomorrow finally purchases,)))

26. september 2010 at 12:00 | Baru*
Hey Love ,*

Dneska sem se konečne po douhé době pořádbě prospala.Večer než sem zalehla nakutě sem rozmyšlela a přemyšlela o čem dneska psát hlavní článke dne A přišla sem na to že letí hodě ted Kožene bundičky tak že článek se asi nejspíš bude týkat jich pokud ješte něco nevymyslím ,)).Včera Míša navštívila koncert doufám že se to tam užila a nezkazil jí to ten děsivý čas kdy to až začínalo ,D.

Podle napisu vím že zítra jedu natuty do Liberce ,D utrati nějaké peníze.Hlavně se těším se na H&M, které se nove otvíra ,)) A někdy musím zajít do měta pro nějakou kosmetiku nějak mi ubíra ná váze kosmetické taštičky však to znáte musím to všechno protřídit ,))Tak já letím schánet informace a pomalu skládat článek zatím ,*

Baru*

Now only Poker and bed

25. september 2010 at 19:19 | Baru*
Tak doufám že se článek o prodloužených vlasech líbil a dál číst ,) Dal docela práci.Dneska už tu z mé strany nic nepřibyde.Ted už jdu hrát s rodinkou slíbenný Pokerale nikam do herny jen doma ,D
Na zítřek určitě plánuji nějaký článek ale musím než usnu rozmylšlet o čem bude ,) pokud máte nějaky nápad na článek napište klidně do komentářu a třeba se s tím neco uděla ,) NO tak há razím a vy jsi užijte zbytek večera a dobře se bavte!
www.fashion-tips.blog.cz

Baru*

Prodloužené vlasy -Jak se o ně starat?

25. september 2010 at 16:59 | Baru* |  Hair
Holky terým se moc nepoštěstilo a nemají od přírody dlouhé vlasy mají možnost si je pořídit.Sice to není nejlevnější záležitost ale stojí za to!Ale jsou samozdřejmě i nějaké podmínky které by se měli dodržovat po této kůře:Prodloužené vlasy by se neměly mýt min. 48 hod.po prodloužení!

A ted nějaký tip jak je vlastně správně umít aby se nepoškodily.Před mytím je důležité  je pořádně rozčesat. Šampon nanášejte jedním směrem-od konečků ke kořínkům. Na keratinové spoje by se neměly používat šampony s ovocnými složkami a přípravky, které obsahují alkohol. Umývat nejlépe vlažnou vodou a vždy v záklonu. Po umytí nejlépe vlasy nechat přirozeně proschnout.

O vlasy se musíme starat deně a to napřiklad časaním minimálně 2x za den opatrně od jejich konečků.Ale pozor!Měly by ste vědet že prodloužené vlasy se doporučují pouze a jenom zdravým vlasům.
www.fashion-tips.blog.cz
Jelikož já mám delší vlasy od přirody poprosila jsem Christynku z blogu xoxo-fashion.blog.cz , která má s proslouženými vlasy zkušenost a proto nám ona přesně řekne jak se o vlasy stárá moc jí děkuju za ochotu ,))

1) Jak často si vlasy umýváš + jaký by si na to doporučila připravek: Jelikož mám vlasy clip-in a jsou lidské, nesmí se často umývat, protože tím se akorát vysušují. Mě tedy stačí je umýt maximálně 2krát do měsíce ! Co se týče přípravků, já vlasy zbytečně nezatěžuji miliony přípravků, proto jim dopřeju jen jemný šampon, kondicionér, posléze jednou za čas masku na vlasy a po každém umytí přípravek od Gliss Kur, který pomáhá snadnějšímu rozčesávání a na vlasy má skvělý vliv. :)
2) Je na rozčesávání prodložených vlasů vhodný kartáč? No, jak se to veme. Jako vlasy by se měli česat pravidelně, ovšem je lepší, když si pořídíte speciální kartáč na prodloužené vlasy a nebo alespoň kartáč z přírodních štětin, který používám já :)

Ted už jenom fotka Christynky.Ty vlasy má naprosto dokonalé ,))
www.fashion-tips.blog.cz
Ješte jednou děkuju za spolupráci ,)
Baru*

Today, no plan,))

25. september 2010 at 14:09 | Baru*
Ahoj milovaní ,))

Dnešek bude mnohem lepší než včerejšek!!Už sem začela psát článek bude se tykat prodloužených vlasů ale ten sem hodím až navečer ,)) Jiinak Docela jsem se do něj zažrala tak že změna bude tu článek jen o prodloužení vlasů ,)). Dneska už mi je líp ale žadná Praha a nákupy se nekonají což me trochu štve... Tak ale co do pondělka vydržím a pojedu zrujnovat peněženku někam jinam ,*

Tak nechci se moc rozepisovat a jdu pokračovat ve psaní.

Baru*

I slept all day

24. september 2010 at 21:59 | Baru*
Zdravím dneska po 2 !

Hrozně se omlouvám že sem dneska nic nepřidala žadnou radu tip nebo něco co se týká mody...Celý den sem prospala nebylo mi nejlíp.Zbytek dne se se snažila nafotit alepon Bennyho ( Můj pes ,D ) Ale odmítal tak že nic ,( .Když sem byla vzhůru přemyšlela jsem o očem psát ale jelikož mám asi vygumovanej mozek na nic sem nepřišla.JAk sem psala dneska už v jednom článku na příští tyden chystám postup pří žehlení vlasů ,)) Ta se těšte měl by být do pátka na světe protože přes víkend si vlasy nežehlím nechávám je regenerovat, protože to není zdravé každy den je takto upravovat.No dále nebudu nakousávat co tam bude to se dozvíte příští tyden!!
www.fashion-tips.blog.cz
Fotka je focená už z delší doby z dneška se žádná nějak nepodařila ,)

Zítra se mi vrací babička z Malorky tak se těším.Měla jsem jed zítra do prahy pro ní na letište + zastávka všude možne po krámech ale nic z toho nekouká jelikož mi není dobře a mám něco s uzlinama na noza tak že super ,(( No budu se snažit to do pondělka nějak vyležet protože se chystám vyrazit na nákupy ,)) V liberci se otvírá H&M Tak se teším až si tam něco koupím protože to bylo od Liberce nejblíž do Prahy k tomuto nakupnímu obchodu.No koukám že sem se nějak rozepsala.Tak já si jdu lehnout a kdyby se mi chtělo nějak psát tak to bude k BEAUTY radám ,))Tak se tu mějte. Jinak Mikaela*jede zítra do Prahy na koncert tak ti přeju at se ti to tam líbí a vyjde ti to jak sis to plánovala ,*!

Guetta is tomorow ♥:)

24. september 2010 at 15:29 | Mikaela* |  MY DIARY <3
fashion-tips
AHojky <3 dnešek byl v celku v pohodě.:D psali jsme z př to mám za jedna :D a učitelka ještě "No má za jedna ale stejně to nikde opsala" :D Taháky jsem sice měla ale učila jsems e to takže jsoem ho prakticky nepotřebovala :D No jinak zítra už je konečně Guetta <33 Už se tam moc těšíma le envím jestli vydržím někde do 4 do rána :// Protože včera jsem byla kompletně v šoku když se rozhodili tam dopsat že Guetta začíná hrát po půlnoci :-O No takže sme jim pěkně napsali něco na zed s kikush co si o tom myslíme :DNo.. ted jsem si udělala dodatečný oběd protože naši školní jídelnu vám nepřeju zažít :D Nějaka zkažená mrkev fuj to tak budu jíst :-! No jinak.. za chvilku asi pujdu žehlit uvidim ejstli něco přidám... ZÍTRA MĚ TU NEČEKEJTE JSEM OD RÁNA  V PRAZE !!
fashion-tips
Retardovaná starší fotka :D

      !! POKUD MÁŠ NA NÁS NĚJAKÝ DOTAZ MŮŽEŠ SE ZEPTAT
ZDE !!:))        

I am sick ,(

24. september 2010 at 10:00 | Baru*
Ahoj zlatíčka

Tak asi z nadpisu poznáte že mi není dobře ,( Mám teplotu ale už je to lepší.Dneska jsem zůstala doma abych to zastavila hned na začátku a neležela další tyden na víc.Jestli se ptáte co se tady bude dít dneska?Vůbec nevím ale asi něco přidám ale až déle protože chci víc ležet.Jinak bych ráda příští tyden udělala fotky a dala třba postum jak si vyžehlit vlasy nebo něco jineho musím o tom ješte popřemyšlet at to tu zase nějaky článek oživíme ,))
www.fashion-tips.blog.cz
Jinak přidávám fotku která je focená z léta ,))

Blebej vtip??!!! co to jako zase je..?!!

23. september 2010 at 20:49 | Mikaela* |  MY DIARY <3
fashion-tips
!!!nadpis pochopíš když si přečteš celý článek!!
Jak víte v SObotus e koná v tesla areně koncert Davida Guetty <3 a já už mám tak měsíc zakoupený s KikusH* lístek..No jenže ons e dneska vyskytl problém ty čubky všude dva dny před koncertem dopsaly že DAVID HRAJE AŽ OD JEDNÉ V NOCI!! Jako už jsem se na facebooku totálně pustila do ticketpro co si jako myslej. Jdou tam proboha i třináctiletý a jak je má pak někdo pustit co..? No každopádně lístek nehodlám prodávat teda asi. a v sobotu se do nich pustim . protože tohle mě jako nas****** to je na mě moc.. dneks auž nic nepřidám jdus e učit pa.... a jsem totálně nasranáááááá  .                                       MÁŠ NA NÁS DOTAZ??? ZDEEE                                .